Biuro Rachunkowe Aarna

Dlaczego warto zdecydować się na usługi Biura Rachunkowego Aarna

Aarna jako biuro rachunkowe funkcjonuje od 2009, rozpoczynaliśmy naszą przygodę jako mała jednoosobowa działalność gospodarcza, a dziś jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką. Staramy się dostarczać naszym klientom usługi najwyższej jakości, wciąż poszerzając ich spektrum.

Aby wyjśćna przeciw oczekiwaniom naszych klientów, zdecydowaliśmy że naszym konikiem staną się księgi handlowe – pełna księgowość przeznaczona dla osób prawnych. Właśnie ze względu na nasze zamiłowanie do pełnej księgowości specjalizujemy się w obsłudze klientów zagranicznych, chcących rozpocząć swoją działalność na terenie Polski.

Rok za rokiem powiększamy naszą kadrę, tak aby grono doświadczonych pracowników w przejrzysty i łatwy do zrozumienia sposób było wstanie wyjaśnić niuanse panujące w polskim prawie podatkowym oraz podpowiedzieć jaką formę działalności i opodatkowania wybrać.

Na pewno czas jaki spędziliśmy na rynku świadcząc usługi pomógł nam nabrać doświadczenia. Minione 10 lat i droga którą przebyliśmy motywuje nas, aby być coraz lepszymi.

Aarna gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu.

Biuro rachunkowe Aarna pomaga w prowadzeniu firmy na każdym szczeblu jej rozwoju

Doświadczenie i czas spędzony na rynku, pozwala nam świadczyć usługi dla przedsiębiorców na najwyższym poziomie.

0

osobowa kadra

0+

klientów w obsłudze

0%

zadowolonych klientów

0

lat doświadczenia

Rozwiązujemy najtrudniejsze problemy księgowe

Nasza wyspecjalizowana kadra, odpowie na każde pytanie i pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie

Pomoc